AUTO DETAILING

AUTO DETAILING OBEJMUJE SZCZEGÓŁOWE CZYSZCZENIE ORAZ KONSERWACJĘ WSZYSTKICH ELEMENTÓW ZEWNĘTRZNYCH POJAZDU, TAKICH JAK: POWŁOKA LAKIERNICZA, KOŁA, SZYBY ORAZ ELEMENTY CHROMOWANYCH.

W CELU USTALENIA CENY USŁUGI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 727 695 642

auto.detailing.cleanmania.gorzow2.jpg

DLA KOGO AUTO DETAILING?

AUTO DETAILING TO IDEALNA PROPOZYCJA DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ POPRAWIĆ WALORY ESTETYCZNE SWOJEGO AUTA I PRZEDŁUŻYĆ JEGO ŻYWOTNOŚĆ. JEST TO RÓWNIEŻ IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA KIEROWCÓW, KTÓRZY CHCĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD, PRZEZ CO MUSZĄ POPRAWIĆ JEGO WYGLĄD I TYM SAMYM ZWIĘKSZYĆ JEGO WARTOŚĆ RYNKOWĄ.

auto.detailing.cleanmania.gorzow3.jpg

CZYM JEST AUTO DETAILING ?

WIELU KIEROWCÓW I WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW SPOTKAŁO SIĘ Z POJĘCIEM AUTO DETAILINGU, ALE JAK ŁATWO SIĘ DOMYŚLEĆ NIE KAŻDY KIEROWCA BĘDZIE WIEDZIAŁ CO TE SŁOWA TAK NAPRAWDĘ OZNACZAJĄ. NAJPROŚCIEJ MÓWIĄC AUTO DETAILING TO NIC INNEGO JAK PROCES RENOWACJI, CZYSZCZENIA ORAZ KONSERWACJI SAMOCHODU LUB JEGO KONKRETNYCH ELEMENTÓW

auto.detailing.cleanmania.gorzow4.jpg

ILE KOSZTUJE USŁUGA?

DO KAŻDEGO KLIENTA I JEGO SAMOCHODU PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE. W CELU POZNANIA CENY NALEŻY OKREŚLIĆ ILE POWŁOK LAKIERU I INNYCH KOSMETYKÓW BĘDZIE NAKŁADANYCH NA KAROSERIĘ AUTA. ZAPRASZAMY DO NASZEJ PLACÓWKI NA WYCENĘ USŁUGI.

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

©2018 by Clean Mania - ekologiczna myjnia samochodowa. #CleanManiaDetailing

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now